Ana Sayfa

  

 

Home Page
MDF
MDF LAM
Laminate Skirting
Kapron ve Şilte
Photos
History
 

  :   +90 212  670 00 50
  :   +90 212  670 00 48
  :   info@balkanlarparke.com
   
News

Lamine süpürgelikte 12cm A ve X modellerinin üretimine başlanmıştır.

 

Balkanlar Baseboard
 
Balkanlar A.S. was established on 1976 for the purpose of giving service to parquet sector. It makes production of all kind of baseboards which are needed by the sector today in the 10.000 m2 established setting in Kırklareli.
 Balkanlar A.S., exporting some part of it’s production is a prominent company of baseboard sector with it’s quality and capacity.Our company produces laminated flooring baseboard, coating foil upon MDF, coating natural polished or unpolished facing  upon MDF and pine fingerjoint. It has ISO 9001-2000 quality certificates in terms of product and quality of management. 
Balkanlar A.S., defining all kind of baseboard model with it’s superior design livingly using all possibilities of advanced technology, presents qualified products.
 

Süpürgelik Çeşitleri :

 

Laminat Parke
Laminat parkeler yüksek yoğunlukta lif levhanın (HDF) iki yüzünün kaplanmasıyla oluşan ,üst katmanda çizilmeye dayanıklı AC4 32.sınıf dekor kağıdı, altına su ve rutubete karşı dayanıklı balans kağıdı preslenerek ofis ve konutlarda kullanılır. Laminat parkeler masif parkeler gibi sistire cila gerektirmez, kolay çizilmez ve aşınmaz.
 

MDF
Orta Yoğunlukta Lif Levha anlamına gelen MDF ve Yüksek Yoğunlukta Lif Levha anlamına gelen HDF levhalar çeşitli ağaçların karışımından 8mm.ile 18mm. arası kalınlıklıklarda, 122cm.x 244cm. ve122cm.x 250cm. ebatlarında imalatı yapılabilir.
 

MDF-LAM
Emprenye edilen dekor kağıtları MDF levha üzerine yüksek basınçlı preslerde preslenerek MDFLAM üretilir. Emprenye esnasındaki işlemler sayesinde, çizilmeye, yanmaya ve suya dayanıklı bir yüzey elde edilir. Tüm mutfak,mobilya,dekorasyon ve benzeri sektörlerde kullanılır.
 

Lamine Süpürgelikte Yeni Üretimler

The production of 12 cm A and X modals on laminated baseboard has been started..
 

Lamine Süpürgelik
Çam finger joint veya MDF üzerine E1 tutkal kullanılarak ahşap kaplama yapıştırılır. Bu haliyle cilasız masif parke ve lamine parkede kullanılabilir. Su bazlı cila veya yağ sürülerek lamine parke veya cilalı parkede de kullanılabilir.
 

Laminat Süpürgelik
MDF üzeri E1 tutkal kullanılarak emprenye edilmiş dekor kağıdı yapıştırılır. Laminat parke, duvardan duvara halı, PVC, marley, seramik gibi bir çok yerde kullanılabilir.
 

Copyright 2010 Balkanlar Parquet